Financovanie výstavby hypotékou

Prečo pravdepodobne nedostanem všetky peniaze, na výstavbu domu z hypotéky?   Národná banka Slovenska reaguje na pokráčujúci nárast zadlženia slovenských domácností, cieľom je zabrániť tomu, aby si ľudia brali príliš vysoké úvery vzhľadom na ich príjmy, čo by v...

preèítajte si viac

AKO NEPRÍSŤ O STRECHU NAD HLAVOU…

Prednedávnom som sedel s pánom, ktorý za mnou prišiel po prvýkrát pred rokom. V tom čase mi vysvetľoval, že sa dostal do stavu, kde už 6 mesiacov neplatí splátky hypotéky a naháňa ho exekútor. V prvom momente mi nedávalo zmysel, ako sa môže niekto stať neschopný...

preèítajte si viac

skúsenosť s Ivanom Kundekom (riaditeľ finančnej divízie) –

S Ivom sa poznáme už dlhšie, pomohol mi s poistením, kde sme prehodnotili aktuálny stav a na základe mojich požiadaviek mi vypracoval nový, efektívnejší produkt, čo pre mňa znamená nižšie platby a komplexnejšie krytie, jeho prístup bol veľmi profesionálny.

Druhá dôležitá vec, čo na Ivovi oceňujem, keďže pri mojej práci v priemyselnom a stavebnom sektore som dosť zaneprázdnený je, že bol ochotný sa mi venovať aj cez víkendy a v čase, kedy som to aktuálne potreboval. Ďakujem ?

Ján Slezák

podnikateľ, pomáha ľuďom šetriť na energiách - envirosmart.sk

skúsenosť s Ivanom Kundekom (riaditeľ finančnej divízie) –

Pán Ivan Kundek má príjemné vystupovanie, je ústretový, vyzná sa v danej problematike, ktorú dokáže adekvátne vysvetliť aj laikovi. V prípade potreby je ochotný stretnúť sa s klientom na dohodnutom mieste mimo svoju kanceláriu.

Mgr. Dagmar Straková

učiteľka, Prešov

skúsenosť s Ivanom Kundekom (riaditeľ finančnej divízie) –

Ivo ty si mi otvoril oči. Nikdy v živote som nikomu nedôverovala v oblasti financií, ba priam sa mi až rozhorčením zapaľovali lýtka vždy, keď som mala s niekým komunikovať na túto tému , až kým som nestretla teba. Čo sa týka odbornosti a znalosti produktov si veľký frajer, až sa niekedy sama divím ako vôbec niekto môže toľko vecí ovládať. Vždy, keď ti zavolám si pripravený riešiť čo práve potrebujem, tak isto komunikuješ fakt na úrovni ale formou ktorú pochopí aj obyčajný laik, ako finančného sprostredkovateľa ťa fakt môžem odporučiť nakoľko si mi ušetril kopec peňazí a nastavil produkty tak, že im aj sama rozumiem.

Ľubica Vargová

manažérka, Prešov

Ivan Kundek

Ivan Kundek

Riaditeľ 4-YOU - Experti na financie a výstavbu nehnuteľnosti

Zo značky 4-YOU chcem vytvoriť značku, ktorá je synonymom kvality a TOP služieb, kde pomoc klientovi sa dáva vždy na prvé miesto. Túto službu chcem poskytovať tak, ako by som chcel aby bola poskytovaná aj mne samotnému.